VI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty ZNP w PłockuMiejsko-Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Wyszogrodzie

W mienioną sobotę, 10 grudnia 2016 r. w hali sportowej w Słupnie odbył się VI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty ZNP w Płocku. W turnieju wystartowały drużyny z: Drobina, Proboszczewic gm. Stara Biała, Słupna, Wyszogrodu oraz gościnnie drużyna z Płocka. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Emocji na parkiecie nie brakowało od samego początku turnieju, walka o każdy punkt, takich obron nie powstydziłby się żaden zawodowy siatkarz. Walka o czołowe miejsca trwała do ostatniego meczu, każdy najmniejszy punkt decydował o końcowej tabeli wyników.
Na prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie oraz pomoc medyczna. Po zakończeniu turnieju miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i ogłoszenie wyników.
Klasyfikacja turnieju przedstawiała się następująco:
I miejsce- Wyszogród
II miejsce – Proboszczewice gm. Stara Biała
III miejsce – Słupno
IV miejsce – Drobin
Nagrody dla zwycięzców wręczali: Wicestarosta Iwona Sierocka, która przekazała puchar dla zwycięzców turnieju ufundowany przez Starostę Płockiego Mariusza Bieńka; Ewa Kowalak- radna powiatu, Prezes Zarządu Powiatowego ZNP w Płocku; Marcin Zawadka – Wójt Gminy Słupno.
W swoim wystąpieniu Wicestarosta pogratulowała wszystkim uczestnikom biorącym udział w sportowych zmaganiach. Bowiem nie liczy się kto pierwszy a kto jest ostatni, lecz ważna jest dobra zabawa oraz aktywne spędzanie czasu wolnego, krzewienie idei sportu, a także kształtowanie wzorców wśród młodego pokolenia.
Kolejna edycja turnieju już za rok.
Bardzo nas cieszy fakt, że drużyna z Wyszogrodu startowała w Turnieju po raz pierwszy i zwyciężyła w składzie: Magdalena Szczodrowska, Iwona Szajewska, Aleksandra Kawecka, Wiesłąw Tomkiewicz, Tomasz Rogoziński, Mariusz Sobczak

ZAWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW W TENISA STOŁOWEGO

Grudzień minął pod znakiem tenisa stołowego. W tym miesiącu odbyły się drużynowe rejonowe i powiatowe zawody szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą gminę reprezentowała drużyna chłopców ze Szkoiły Podstawowej w Wyszogrodzie oraz dużyny chłopców i dziewcząt z Gimnazjum w Wyszogrodzie. Do zawodów powiatowych udało się wywalczyć awans drużynie dziewcząt z Gimnazjum. Finał powiatowy przyniósł nam wiele emocji, poniewąż w walce o pierwsze miejsce spotkały się zawodnicxzki z Bodzanowa i Wyszogrodu. Mecz był bardzo wyrównany i pełen emocji. Decydujące spotkanie rozegrała Aleksandra Rajewska z Wyszogrodu,która pokonała przeciwniczkę w piątym secie wynikiem 11:9. Dzięki wspaniałej postawie dziewcząt z Wyszogrodu Aleksandry Rajewskiej, Pauliny Szczawińskiej oraz Dagmary Dąbrowskiej grużyna awansowała na finały międzypowiatowe.
GIMNAZJUM - Tenis stołowy zawody REJONOWE
DZIEWCZĘTA
1.Bodzanów
2. Wyszogród
3. Mała Wieś
4. Radzanowo
5. Blichowo
CHŁOPCY
1. Bodzanów
2. Mała Wieś
3. Radzanowo
4. Wyszogród
5. Blichowo
GIMNAZJUM - Tenis stołowy zawody POWIATOWE
DZIEWCZĘTA
1. Wyszogród
2. Bodzanów
3. Słubice
CHŁOPCY
1. Bodzanów
2. Mała Wieś
3. Słubice

SZKOŁA PODSTAWOWA TENIS STOŁOWY ZAWODY REJONOWE
DZIEWCZĘTA
1. Radzanowo
2. Dzierżanowo
3. Wyszogród
CHŁOPCY
1. Dzierżanowo
2. Radzanowo
3. Wyszogród
SZKOŁA PODSTAWOWA TENIS STOŁOWY ZAWODY POWIATOWE
DZIEWCZĘTA
1. Radzanowo
2. Dzierżanowo
3. Ciachcin
4. Sikórz
CHŁOPCY
1. Słubice
2. Dzierżanowo
3. Sikórz
4. Radzanowo
5. Ciachcin
 
 
 

Miejsko-Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Wyszogrodzie

WYJAZD NA BASEN DLA NAJMŁODSZYCH

 

Na początku grudnia mali mieszkańcy gminy Wyszogród uczestniczyli w wyjeździe na basen. Dzieci w wieku od 4 do 7 lat miały możliwość wyjazdu dzięki kierownikowi hali sportowej Jakubowi Sidorowi, który zorganizował bilety na pływalnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Rogoziński i Mariusz Sobczak oraz rodzice Katarzyna Szajewska i Hanna Sidor. Dla części dzieci był to pierwszy wyjazd na basen. Mali uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu w czasie którego mogli poprzez zabawę z rówieśnikami oswoić się z wodą.
 

 
 
 
 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

19 listopada odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego w kategorii junior. Rywalizowały ze sobą dziewczęta i chłopcy z województwa mazowieckiego. W finale dziewcząt Aleksandra Paruszewska pokonała 3:2 swoją koleżankę klubową z ULKS Tęcza Budki Piaseckie, Aleksandrę Wojtczak, a w finale chłopców Kacper Moliński wygrał 3:1 z Łukaszem Sokołowskim (obaj KS Spójnia Warszawa). Wymienione osoby wywalczyły awans do II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów, które odbędzie się 2-4 grudnia w Pątnicy. Zwycięzcom gratulujemy.
 

 
 
 
 

AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ SOCHACZEW 22.10.2016

 

W ramach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 22 października 2016 swój pierwszy mecz rozegrała drużyna MOST Wyszogród. Niestety nasza reprezentacja nie sprostała drużynie Volley Sochaczew i przegrała 3:2

SRS Most Wyszogród – Volley Sochaczew 2:3 (25:21, 34:36, 24:26, 25:15, 13:15)
SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Tomasz Rogoziński, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Radosław Pachelski, Grzegorz Kozak
Volley Sochaczew: Krzysztof Rąg, Michał Werłaty, Andrzej Koźbiał, Damian Rąg, Krzysztof Mamcarz, Piotr Wróblewski

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród) 
 

 
 
 

OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI W SOCHACZEWIE

 

Siatkarze SRS "Most" Wyszogród zostali zwycięzcami Otwartego Turnieju Siatkówki w Sochaczewie, który odbył się w hali przy ul. Chopina 101 w dniach 1-2 października 2016 roku. W turnieju wystąpiło 12 zespołów. "Most" Wyszogród reprezentowali: Emil Jasiński, Piotr Rasztęborski, Jerzy Jędrzejak, Radosław Pachelski, Grzegorz Kozak, Tomasz Rogoziński, Łukasz Lewandowski oraz Marcin Błaszczyk.

Klasyfikacja końcowa:
1. SRS "Most" Wyszogród
2. BOSSA Olymp Błonia
3. UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
4. Ignis Skierniewice
5. Neobrand Volley Białystok
6. ZSR CKU Sochaczew
7. Volley Sochaczew
8. KS Piast Feliksów
9. Volley Team Paprotnia
10. Pallavollo
11. Jelenie w terenie
12. Albatros Płock

więcej informacji na stronie sochaczew24.info
 

 
 
 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE PODGÓRZE 2016

 

7 października 2016 roku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Jak co roku spotkaliśmy się w Podgórzu. Trasa biegowa prowadzi przez las, który znajduje się w pobliżu Szkoły Podstawowej. W tym roku reprezentowały nas Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie oraz Gimnazjum w Wyszogrodzie. Frekwencja na zawodach nie była wysoka czego przyczyną mogła być pogoda. Nasze drużyny jednak nie przestraszyły się niskich temperatur i deszczu. Nie udało nam się awansować do zawodów międzypowiatowych ale cieszymy się, że dzieci i młodzież chętnie i aktywnie reprezentowała nasze szkoły.
 

 
 
 
 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY - WYSZOGRÓD 17,18 WRZESIEŃ

 

W sobotę i niedzielę gościliśmy w Wyszogrodzie najlepszych tenisistów województwa mazowieckiego. Rozegrany został pierwszy turniej kwalifikacyjny, który miał na celu  wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek naszego województwa. Sobotni turniej rozpoczął się o godzinie 10:00. Przedstawiciele Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego oraz wszyscy zebrani upamiętnili minutą ciszy zmarłego niedawno Sławomira Szczodrowskiego, jednocześnie podkreślając jego wieloletni wkład w rozwój tenisa i zaangażowanie w organizację Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych. 17 września rywalizacja toczyła się w kategoriach kadet oraz skrzat. Szczególnie cieszy rywalizacja wśród najmłodszych uczestników, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie. W niedzielę turniej rozegrali zawodnicy w kategorii junior. Przez te dwa dni mięliśmy okazją obserwować wiele zaciętych i pięknych pojedynków oraz wielkie zaangażowanie sportowców. W kategorii skrzat wygrała Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Mateusz Sakowicz ( KS Spójnia Warszawa), w kategorii kadet Oliwia Kornacka ( UKS Return Piaseczno) i Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) W kategorii Junior zwyciężyli Draniak Paulina (GLKS Nadarzyn) Maciej Kubik (KKS Andromeda Warszawa)
 

 
 
 
 

DZIEŃ DZIECKA SZKOŁA PODSTAWOWA

 

W piątek 3 czerwca 2016 roku odbyła się uroczystość Dnia Dziecka Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji - poczęstunek, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, mini zoo, konkursy i zabawy. Oto kilka zdjęć.
 

 
 

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA GIMNAZJUM

 

W dniu 01 czerwca 2016 r., w Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, odbył się Dzień Bezpieczeństwa połączony z Dniem Dziecka. W trakcie imprezy uczniowie uczestniczyli w pokazie ratownictwa przedmedycznego w wykonaniu drużyny OSP Wyszogród oraz zajęciach sportowych na świeżym powietrzu, w tym w rozgrywkach palanta.
Na zakończenie odbyła się edukacyjna prezentacja multimedialna na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Ponadto uczniowie ochotnicy wzięli udział w konkursie wiedzowym na temat pierwszej pomocy.

Miejsca pierwsze zajęli Dagmara Dąbrowska, Jakub Kolankowski, miejsca drugie Daniel Gutowski, Dawid Łyszczarz.
Składamy także serdeczne podziękowania druhom strażakom a w szczególności druhowi Piotrowi Głowackiemu Naczelnikowi OSP Wyszogród, za zaangażowanie i pomoc w organizacji naszej imprezy. 

 
 

PIŁKA NOŻNA "MOST"

 

Młodzi piłkarze Wyszogrodzkiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego "MOST" zakończyli rozgrywki cyklu turniejów w piłkę nożną. Dnia 15 maja 2016 roku na orliku w Baranowie powiat Grodzisk Mazowiecki odbył się trzeci podsumowujący turniej w piłkę nożną chłopców w którym nasz zespół w łącznej klasyfikacji zdobył II miejsce. Cztery turnieje rok 2015/2016

wrzesień - październik 2015 Orlik w Baranowie
I Baranów
II Guzów
III Wyszogród
IV Akademia Piłkarska Sochaczew

Listopad - Grudzień 2015 Hala Wyszogród
I Guzów
II Wyszogród
III Baranów
IV Sochaczew

Luty - Marzec Hala sportowa Wiskitki
I Wyszogród
II Guzów
III Sochaczew
IV Baranów

Kwiecień - Maj Orlik w Baranowie
I Guzów
II Wyszogród
III Baranów
IV Sochaczew

Klasyfikacja końcowa
I Guzów
II Wyszogród
III Baranów
IV Sochaczew

Zespół występował w następującym składzie

Bramkarze: Adam Lewandowski, Jakub Cichocki

Zawodnicy pola gry: Rokicki Krzysztof - kapitan, Myszkowski Adam - kapitan, Smólski Kamil, Jasiński Dawid, Szafaryn Mateusz, Janicki Dawid, Mordziak Karol, Sidor Krystian, Bloch Jakub, Matuisiak Michał, Sobczyk Jakub, Brzeziński Marcin. Trener zespołu Stanisław Lichota
 
 
 

REJONOWE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJUM

 

25 kwietnia 2016 roku na stadionie LKS Stegny Wyszogród zostały rozegrane turnieje rejonowe piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców brały udział 4 drużyny natomiast wśród dziewcząt 3 drużyny. Niestety reprezentacji dziewcząt nie udało się zakwalifikować do następnej rundy ustępując minimalnie (1:0) druzyną z Miszewa i Bulkowa. Drużyna chłopców z Wyszogrodu występowała w roli faworyta i nie zawiodła, przegrywając jedynie z drużyną z Blichowa.

 

Gimnazjum – piłka nożna dziewcząt i chłopców

Wyszogród. 25.04.2015 r.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta:

I m-ce: Bulkowo
III m-ce: Miszewo
III m-ce: Wyszogród

Chłopcy

I m-ce: Wyszogród
II m-ce: Bodzanów
III m-ce: Mała – Wieś
IV m-ce: Blichowo
 
 
 
 

SPORTOWY WYSZOGRÓD NA ORLEN WARSAW MARATHON - OSHEE 10KM

 

W niedzielę 24 kwietnia 2016 roku 7 osobowa grupa sympatyków aktywności fizycznej wystartowała w imprezie ORLEN WARSAW MARATHON. Drużyna nosiła nazwę Sportowy Wyszogród. Wyszogrodzienie wystartowali na dystansie 10 km. Cieszy nas fakt, że w Wyszogrodzie bieganie staje się popularne i mamy nadzieję, że za rok będzie wystartuje nas jeszcze więcej.

Wyniki biegu na 10 km. : Mariusz Sobczak - 43:14, Tomasz Rogoziński 43:19, Sylwia Tatarka 44:41, Łukasz Gawlik 45:56, Paweł Wiśniewski 46:27, Dorota Klus 46:52, Piotr Irzyk 53:55
 
 
 ŹRÓDŁO :www.mzts.pl
 
 
 

DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii kadetek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

Do SCKiS HALS Warszawa w kategorii kadetek i KS SPÓJNIA Warszawa wśród kadetów powędrowały tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa Mazowieckiego Kadetów w tenisie stołowym. Turniej podsumowujący sezon w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Wyszogrodzie.

W klasyfikacji końcowej kategorii drużyn kadetek SCKiS HALS Warszawa (Natalia Malczewska, Julia Więckowska) wyprzedziła: KS SPÓJNIA Warszawa (Katarzyna Trochimiuk, Gabriela Nozdryń-Płotnicka).

Wśród drużyn kadetów natomiast wyższość KS SPÓJNIA Warszawa (Łukasz Sokołowski, Mateusz Kalinowski) musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: UKS ALFA I Gostynin (Szymon Marciniak, Adrian Przybyła), ULKS TĘCZA Budki Piaseckie (Michał Kowalczyk, Błażej Skrzypkowski) i SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (Daniel Cendrowski, Krystian Igielski, Adrian Tyburski).
 
 
 ŹRÓDŁO :www.mzts.pl
 
 
 

MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

Dużym sukcesem dla wyszogrodzkiego gimnazjum zakończyły się Międzypowiatowe Zawody Tenisa Stołowego Dziewcząt, który odbył się 17 marca 2016 r. Dziewczęta z Gimnazjum zajęły bardzo dobre trzecie miejsce ustępując jedynie drużynom z Zawidza i Płocka. Gratulacje dla zawodniczek Karoliny Kowalewskiej, Aleksandry Rajewskiej, Dominiki Przepiórkiewicz, Martyny Łożyńskiej, Natalii Grzędy oraz dla opiekunów Sławomira Szczodrowskiego i Mariusza Sobczaka
 
 
 
 
 
 

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY 12.03.2016

 

Zwycięstwem Martyny Lis (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Artura Michalczyk (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
W klasyfikacji końcowej kategorii kadetek Martyna Lis wyprzedziła: Oliwię Kornacką (UKS RETURN Piaseczno), Natalię Draniak (GLKS Nadarzyn) i Julię Czubakowską (MLUKS NADWIŚLANIN Płock).

Wśród kadetów natomiast wyższość Artura Michalczyka musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki), Adam Banasik (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Robert Czernecki (SCKiS HALS Warszawa).
źródło www. mzts.pl
 
 
 
 
 

REPREZENTACJA WYSZOGRODU NA BIEGU "WILCZYM TROPEM" PŁOCK 28 LUTY 2016

 

Ideą projektu biegowo–edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. W biegu głównym w Płocku 28 lutego 2016 roku reprezentowała nas drużyna SPORTOWY WYSZOGRÓD. Dystans biegu to 6 km. Czasy zawodników: 

Paweł - 31:08 min
Dorota - 32:05 min
Sylwia - 30:03 min - II miejsce w kategorii K1
Mariusz - 28:31 min
Basia - 41:25 min
Tomek - 28:06 min
Piotr - 34:50 min
 
 
 
 
 
 

NOWA BIEŻNIA NA WYPOSAŻENIU SIŁOWNI PRZY HALI SPORTOWEJ

 

Z przyjemnością informujemy, że na siłowni przy hali sportowej została udostępniona dla ćwiczących nowa bieżnia. Przyrząd podnosi standard wyposażenia siłowni w urządzenia aerobowe. Jest to wysokiej klasy bieżnia marki Finnlo Endurance.  Mocny wytrzymały silnik o mocy 2,5 KM rozpędza bieżnię do prędkości 20 km/h. Nachylenie można regulować do 15%. Praktyczne przyciski szybkiego wyboru na komputerze treningowym dają możliwość bezpośredniego wyboru nachylenia i prędkości. Pas biegowy ma wymiar 148x51 cm. Posiada powierzchnię Super Soft, która minimalizuje silne uderzenia i tym samym chroni stawy. Jest idealna dla ambitnych sportowców, którzy chcą intensywnie trenować niezależnie od pogody. 4 wyświetlacze LCD oraz wysokiej jakości wyświetlacz LED wyraźnie pokazują wszystkie dane treningowe. Do wyboru mamy 5 programów oraz program sterowany tętnem , aby zróżnicować treningi i zdobyć dodatkową motywację. Po wprowadzeniu tętna treningowego, bieżnia automatycznie zmniejszy prędkość, gdy zostanie ono przekroczone. Tętno może być łatwo mierzone przez czujniki dotykowe.
 
 
 
 
 
 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO IM. SYLWESTRA DOZDŻESTIEŃSKIEGO

 

27 lutego w hali sportowej odbył się w Wyszogrodzie Turniej Tenisa Stołowego im. Sylwestra Rozdżestwieńskiego.  Z Wyszogrodu reprezentowali nas Wiktoria Zaniewska i Magdalena Szczodrowska. Oto wyniki

 Kategoria młodzieżowa

1.  Adam Rakowski - UKS Sarbiewo
2.  Kajetan Kachmiewski – Nadwiślanin Płock
3.  Mateusz Selerski – Tęcza Budki Piaseckie

9-12. Wiktoria Zaniewska - ZS Wyszogród


Kategoria OPEN

1. Andrzej Wawrzyniak – Fructo Plant Gąbin
2. Kamil Łażewski – LKS Biała Rawska
3. Robert Wojnarowski - – Fructo Plant Gąbin

17-24 Wiktoria Zaniewska – ZS Wyszogród


Kategoria Amatorzy

1. Sebastian Rozsotarski – Warszawa
2. Marcin Dudziec – Gaworowo
3. Rafał Maloinowski – Baskett Sochaczew
   
17-24 – Wiktoria Zaniewska
 
 
 
 

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY WYSZOGRÓD 20 LUTY 2016

 

Zwycięstwem Nikoli Brejnak (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Szymona Wiśniewsiego (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

W klasyfikacji końcowej kategorii młodziczek Nikola Brejnaka wyprzedziła Julię Czubakowską (MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK) Patrycję Puchalską (SCKiS HALS Warszawa) i Amelię Kotarską (UKS RETURN Piaseczno)

Wśród młodzików natomiast wyższość Szymona Wiśniewskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach Filip Kostecki (GKS Nadarzyn), Mateusz Zalewski (KS SOKÓŁ Serock) i BArtłomieja Szołkowskiego (UKS Return Piaseczno)
 
 
 
 

SUKCES SIATKARZY MOST WYSZOGRÓD

 

7 i 8 lutego  whali sportowej w Chodakowie odbyły się finałowe spotkania Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W rozgrywkach ligowych, które toczyły się od października reprezentowała nas drużyna MOST WYSZOGRÓD. Dobra postawa naszych zawodników doprowadziła ich do finałów. W sobotnim i niedzielnym meczu zmierzyli się z druzyną Volley Sochaczew. O trzecie miejsce zagrały Virtus Wiskitki oraz ZSR CKU Sochaczew natomiast o miejsce piąte walczyli Piast Feliksów i Teresin. Wyniki spotkań i klasyfikacja poniżej.

GRATULUJEMY DRUŻYNIE MOST WYSZOGRÓD DRUGIEGO MIEJSCA!!! O zwycięstwie dużyny z Sochaczewa zadecydowały tyko małe punkty.

Mecze o V miejsce
Teresin – Piast Feliksów 3:1 (25:20; 24:26; 25:19; 25:22)
Piast Feliksów – Teresin 3:2 (25:18; 24:26; 16:25; 25:22; 15:12)

Mecze o III miejsce
Virtus Wiskitki – ZSR CKU Sochaczew 3:1 (25:20; 25:15; 14:25; 25:12)
ZSR CKU Sochaczew - Virtus Wiskitki 3:1 (25:23; 23:25; 25:22; 25:21)

Mecze o I miejsce
Volley Sochaczew – SRS „MOST” Wyszogród 3:2 (15:25; 25:16; 21:25; 25:14; 15:10)
SRS „MOST” Wyszogród 2:3 (25:19; 31:33; 18:25; 25:11; 9:15)
            

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.       VOLLEY SOCHACZEW
2.       SRS MOST WYSZOGRÓD
3.       VIRTUS WISKITKI
4.       ZSR CKU SOCHACZEW
5.       TERESIN
6.       PIAST FELIKSÓW
 
 
 
 

21 STYCZEŃ 2016 DROBIN - HALOWA PIŁKA NOŻNA GIMNAZJÓW

 

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gimnazjum w Wyszogrodzie z Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Wyszogrodzka drużyna nie miała sobie równych w tym sezonie wygrywając wszystkie mecze zarówno w finałach rejonowych jak i powiatowych. Jako mistrzowie powiatu zyskaliśmy prawo do organizacji turnieju powiatowego w przyszłym roku.

 
Faza grupowa
Grupa A
Wyszogród – Słubice – 1:0
Wyszogród – Proboszczewice – 3:0
Słubice – Proboszczewice – 3:0
 
Grupa B
Bulkowo – Brudzeń – 0:2
Bulkowo – Gąbin – 1:0
Brudzeń – Gąbin – 6:0
 
Półfinały:
Wyszogród – Bulkowo – 0:0, karne: 2:1
Brudzeń – Słubice – 0:0, karne: 0:1
Mecz o V m-ce: Proboszczewice – Gąbin – 1:3
Mecz o III m-ce: Bulkowo – Brudzeń – 0:4
Mecz o I m-ce: Wyszogród – Słubice – 2:0
 
Klasyfikacja końcowa:
I m-ce: Wyszogród
II m-ce: Słubice
III m-ce: Brudzeń
IV m-ce: Bulkowo
V m-ce: Gąbin
VI m-ce: Proboszczewice

 
 
 

REJONOWE ZAWODY HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJUM - 15 STYCZNIA 2016

 

W piątek w hali rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców.. Reprezentowała nas drużyna Gimnazjum w Wyszogrodzie. Chłopcy spisali się wyśmienicie wygrywając zdecydowanie wszystkie mecze i awansując do finałów powiatowych, które odbędą się 21 stycznia w Drobinie.

 
Wyniki meczów:
Mała Wieś – Bodzanów:  0:0
Wyszogród – Radzanowo: 2:0
Bulkowo – Mała Wieś: 1:1
Bodzanów – Wyszogród: 1:2
Radzanowo – Bulkowo: 0:2
Mała Wieś – Wyszogród: 0:5
Bodzanów – Radzanowo: 1:1
Bulkowo – Wyszogród: 1:3
Mała Wieś – Radzanowo: 0:3
Bodzanów – Bulkowo: 0:2
 
Klasyfikacja końcowa:
I m-ce: Wyszogród – 12 punktów
II m-ce: Bulkowo – 7 punktów
III m-ce: Radzanowo – 4 punkty
IV m-ce: Bodzanów – 2 punkty
V m-ce: Mała Wieś – 2 punkty
 
 

POWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO - 13 STYCZNIA 2016 - I MIEJSCE GIMNAZJUM W WYSZOGRODZIE

 

Wyszogród już na stałe wpisał się w kalendarz rozgrywek tenisa stołowego. W tym roku podobnie jak w ubiegłych latach nauczyciele wychowania fizycznego organizowali zawody tenisa stołowego w randze powiatowej. Gościliśmy najlepsze drużyny powiatu w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nasze Wyszogrodzkie Gimnazjum reprezentowała drużyna dziewcząt, która zapewniła sobie awans do turnieju w grudniu. Nasza drużyna wystąpiła w składzie Karolina Kowalewska, Aleksandra Rajewska, Dominika Przepiórkiewicz. Do finałów międzypowiatowych awans otrzymuje tylko zwycięzca powiatu. W decydującym meczu dziewczęta bardzo dzielnie walczyły z zawodniczkami z Bodzanowa i ostatecznie wygrały wywalczając sobie tym samym awans do finałów międzypowiatowych.

 

Wyniki powiatowego, drużynowego turnieju tenisa stołowego. Wyszogród. 13.01.2016 r.

Szkoła podstawowa

Dziewczęta

I m-ce: Dzierżanowo

II m-ce: Radzanowo

III m-ce: Sikórz

Chłopcy

I m-ce: Radzanowo

II m-ce: Podgórze

III m-ce: Sikórz

 

Gimnazja

Dziewczęta

I m-ce: Wyszogród
– awans do zawodów międzypowiatowych w Gostyninie.

II m-ce: Bodzanów

III m-ce: Ciachcin

Chłopcy

I m-ce: Bodzanów

II m-ce: Blichowo

III m-ce: Ciachcin

 

REJONOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 11 STYCZNIA 2016

 

W poniedziałek rozpoczęła się rywalizacja halowej piłki nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Tego typu zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy odbyły się po raz pierwszy. Cieszymy się, że mogliśmy być gospodarzami turnieju. Rywalizowało ze sobą pięć drużyn: Radzanowo, Bulkowo, Mała Wieś, Wyszogród, Bodzanów. Dziewczęta z Wyszogrodu wystąpiły w składzie: Karolina Kowalewska, Dominika Przepiórkiewicz, Lidia Syrowska, Martyna Łożyńska, Aleksandra Rajewska, Aleksandra Nowak, Dagmara Dąbrowska, Karolina Ozdowska, Natalia Grzęda, Ewa Gozdan. Nasza drużyna w pierwszym meczy zremisowała z Małą Wsią, w drugim meczu pokonała Bodzanów. Następnym przeciwnikiem była doskonale prezentująca się w turnieju drużyna z Bulkowa. Niestety ustąpiliśmy jej minimalnie przegrywając 1:0. O naszym awansie do zawodów powiatowych miał zadecydować mecz z Radzanowem - musieliśmy wygrać. Rozpoczęliśmy ten mecz znakomicie od prowadzenia 1:0, aby niedługo później stracić bramkę na 1:1. Nasz zespół walczył dzielnie i zdołął objąć prowadzenie na 2:1, niestety minutę przed końcem meczu straciliśmy bramkę na 2:2 i musieliśmy pożegnać się z turniejem powiatowy. Ostatecznie dziewczęta zajęły dobre trzecie miejsce. Mamy nadzieję, że wygramy w rozgrywkach na Orlliku wiosną. Klasyfikacja po turnieju:

Kategoria chłopców:

 1. Bulkowo
 2. Radzanowo
 3. Wyszogród
 4. Mała Wieś
 5. Bodzanów
 

REJONOWE ZAWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - 8 STYCZNIA 2016

 

W piątek 8 stycznia odbyły się Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Naszą gminę reprezentowali chłopcy z Rębowa. W zawodach wzięły udział cztery drużyny chłopców: Rębowo, Blichowo, Podgórze, Radzanowo, natomiast w kategorii dziewcząt wystąpiły trzy drużyny: Dzierżanowo, Blichowo oraz Radzanowo. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów i trzech wygranych meczów. Oto wyniki zawodów

Kategoria chłopców:

 1. Radzanowo
 2. Podgórze
 3. Rębowo
 4. Blichowo

Kategoria dziewcząt:

 1. Radzanowo
 2. Dzierżanowo
 3. Blichowo
 
 

Copyright ©2016 Miejsko-Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Wyszogrodzie, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 3248